Laboratorium Analiz Medycznych

52 345 94 35

O nas

Laboratorium Analiz Medycznych działa nieprzerwanie od ponad 30 lat w budynku Przychodni na Szwederowie w Bydgoszczy. Przez ten czas obsłużyło kilka pokoleń zadowolonych pacjentów służąc radą, pomocą i miłą obsługą. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalny personel gwarantuje najwyższą jakość usług, co sprawia, że zyskaliśmy opinię rzetelnego i wiarygodnego partnera. W ofercie mamy szeroki zakres usług w dziedzinie zarówno analityki ogólnej jak i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej.

Laboratorium DAN-LAB jest na liście laboratoriów NFZ - spełaniających niezbędne wymogi do świadczenia usług w zakresie POZ. Posiadamy rejestrację w Krajowej Izbie Diagnostów.

Cechy, które różnią nas od innych tego typu laboratorium w Bydgoszczy, to indywidualne podejście do pacjenta oraz miła, rodzinna atmosfera.

Laboratorium Dan-Lab na Szwederowie w Bydgoszczy wykonuje badania z zakresu: analityki ogólnej, hematologii, koagulologii,biochemii klinicznej, immunologii, badań hormonalnych, markerów nowotworowych, bakteriologii oraz diagnostyki chorób zakaźnych.

Regularnie bierzemy udział w prowadzonym przez Centralny Ośrodek Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w Łodzi Powszechnym Programie Sprawdzianów oceny poprawności i wiarygodności wyników badań laboratoryjnych.

Image

52 345 94 35